O nas

Dussmann Catering to żywienie zbiorowe dla wymagających

Dobre wyżywienie stanowi podstawę dobrego samopoczucia oraz zdrowia. We wszystkich projektach opieramy się na kilku podstawowych zasadach, żywienia zbiorowego, np. zwracamy uwagę na trwałość i korzystamy przede wszystkim z produktów z danego regionu. Na życzenie mogą to być także produkty ekologiczne. Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju posiłki dietetyczne oraz posiłki specjalne. Żywienie zbiorowe nie ma przed nami tajemnic.
Proces dostarczania posiłków dostosujemy do warunków istniejących u naszych klientów a nie odwrotnie. Dotyczy to zarówno samej technologii produkcji, jak też systemów zamówień, wydawania posiłków oraz rozliczenia kosztów.
Dodatkowo jesteśmy w stanie spełnić Państwa specjalne życzenia i oferujemy także rozwiązania, które wykraczają poza sam proces żywienia zbiorowego.

 

 

Działamy na terenie całej Polski – jeśli szukasz rzetelnego dostawcy cateringu dla Twojej firmy – dobrze trafiłeś. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w żywieniu Polaków – od najmłodszych przedszkolaków, po osoby w domach opieki. Za jakością naszych usług stoi sztab profesjonalistów – szefów kuchni, dietetyków, kadry zarządzającej i oczywiście pracowników gastronomii. W Dussmann Polska wszyscy znają się i szanują, a zasady współpracy i kodeks honorowy są zachowane na każdym szczeblu zatrudnienia i co za tym idzie, każdy nasz pracownik buduje nasz wizerunek. Szczerość, transparentność, zapewnienie najwyższych standardów na każdym kroku to nasze cele; każdą ofertę i zapytanie traktujemy poważnie i elastycznie pochodzimy do każdego wyzwania.

 

 

Oferta IMS  - czyli pakiet usług zintegrowanych. My wiemy, jak cenny jest Twój czas. Jesteśmy firmą która świadczy usługi kompleksowo. Możemy zaproponować obsługę obiektów w zakresie sprzątania, ochrony, obsługi technicznej, zarządzamy recepcjami, punktami informacji oraz oferujemy serwis kwiatowy oraz maszyny vendingowe z różnorodną ofertą.

W naszych zintegrowanych projektach łączymy ze sobą wszystkie usługi i wykorzystujemy obszary wspólne celem uzyskania jak najlepszych efektów oraz redukcji kosztów.

Razem z naszymi klientami cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.